Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Lauaülemad

Lauaülemad. Estonia

Trabajo de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Välisministeerium otsib oma meeskonda LAUAÜLEMAID

Washingtoni saatkonda ning Välisministeeriumi poliitika- ning välismajanduse- ja arengukoostöö osakonda.

Lauaülema töö eesmärk on aidata kaasa Eesti välispoliitika põhisuundade kujundamisele ja seisukohtade väljatöötamisele. Tema tööülesanneteks on oma tegevusvaldkonna arengute jälgimine, analüüsimine ning info vahendamine; visiitide ja teiste ürituste ettevalmistamine ja läbiviimine; aruannete, taustaülevaadete, jutupunktide jt dokumentide koostamine; Eesti esindamine.

Omalt poolt pakume: • võimalust panustada Eesti välispoliitikasse;

• arendavat ja huvitavat tööd;

• meeldivat töökeskkonda;

• kogenud ja sõbralikku meeskonda.

Muud nõuded: Meie ootused Sinule:

• varasem praktika- või töökogemus avalikus teenistuses või rahvusvahelises töökeskkonnas;

• Eesti kodakondsus;

• kõrgharidus (magistrikraad);

• väga hea eesti ja inglise keele oskus (C1), hea teise võõrkeele oskus (B2);

• väga hea eneseväljendusoskus nii kõnes kui ka kirjas;

• väga hea analüütiline mõtlemine, suhtlemis- ja koostööoskus ning pingetaluvus;

• vastavus riigisaladusele juurdepääsu loa andmise tingimustele.

Vastavalt ametikohale on järgmised nõuded:

• huvi ja teadmised Ameerika Ühendriikide välis-, sise- ning julgeolekupoliitika vastu;

• teadmised ja kogemused kaubandusteemade ning arengukoostöö ja humanitaarabi vallas;

• Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika regiooni tundmine;

• hiina, araabia, prantsuse, vene keele oskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Välisministeerium.

Idiomas: inglés (Avanzado); estonio (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

Palume esitada e-posti aadressile personaliosakondmfa.ee järgmised dokumendid:
• elulookirjeldus (CV) koos motivatsioonikirjaga;
• kõrgharidust tõendava dokumendi koopia;
• kahe võõrkeele oskust tõendavate dokumentide koopiad, v.a kui kesk- või kõrgharidus on omandatud võõrkeeles.
Kandideerida saab ka CV-Online tööportaali kaudu.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 637 7189
  • Correo electrónico: personaliosakondmfa.ee

Identificador de la vacante:1384974.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.