Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Sotsiaaltööspetsialist

Sotsiaaltööspetsialist. Estonia

Trabajar de trabajador social/trabajadora social en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Sotsioloogid ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad ja nõustajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Põhiliste ametiülesannete kirjeldus:

- täisealiste isikute (sh puudega isikute) hoolekande ning sotsiaalteenuste osutamise vajaduse

hindamine ning vastavalt vajadusele teenuste ja toetuste osutamise korraldamine;

- toimetulekuraskustes tööealiste isikute sotsiaalnõustamine, neile suunatud sotsiaalteenuste

osutamise korraldamine;

- teenuste osutamisega seotud juhtumitöö, sh koostöö teiste organisatsioonidega ja võrgustikutöö

korraldamine.

Omalt poolt pakume: - häid töötingimusi ja motiveerivat töötasu;

- erialaseid koolitusi;

- kolleegide tuge;

- 35 päeva põhipuhkust + 3 tervisepäeva;

- sporditoetust.

Muud nõuded: - Väga head teadmised teenistusülesannete täitmiseks vajalike õigusaktide rakendamisest;

- väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;

- väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, pingetaluvus, algatus- ja otsustusvõime.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Luunja Vallavalitsus.

Kandideerimiseks esitada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 28. jaanuariks 2024 aadressile valdluunja.ee.

Lisainfo: sotsiaalosakonna juhataja Maarika Kits, maarika.kitsluunja.ee, telefon 5376 9818.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5376 9818
  • Correo electrónico: valdluunja.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1564140.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social ofertadas.