Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laotöötaja

Laotöötaja. Estonia

Vacantes de Empleados contables y encargados del registro de materiales en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Renditavate seadmete väljastus/ tagastus/ pesemine/ ladustamine

Tööülesanded: • Kauba peale ja maha laadimine tõstukiga

• Kauba peale ja maha laadimine käsitsi

• Kauba väljastamine ja vastu võtmine

• Kauba üle lugemine ja kontroll

• Tehnika pesemine

• Ladustamine

• Korrashoid laos

• Tellimuste komplekteerimine

Omalt poolt pakume: • Koolitust enne töö alustamist

• Tööd rahvusvahelises ettevõttes

• Karjäärivõimalust

• Motiveerivat tasustamispaketti

• Sotsiaalsed garantiid

• Tööriideid, -jalanõusid

• Tööväliseid üritusi

• Alalist ja stabiilset töökohta

• Kindlat tööaega ja hooajaliselt ületundide võimalust

Muud nõuded: Vastutustundlik suhtumine oma töösse, tõstukijuhi load, soov ettevõttesiseselt areneda ja kasvada

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: STORENT OÜ (https://www.storent.com/ee).

Idiomas: ruso (Principiante); estonio (Principiante).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 53 074 476
  • Correo electrónico: viktor.siigstorent.com

Identificador de la vacante:1384791.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.