Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Laotöötaja- Komplekteerija

Laotöötaja- komplekteerija. Estonia

Empleos de Empleados contables y encargados del registro de materiales en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Meie kliendiks on jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ning Baltikumis.

Tööülesanded:

• kauba laadimistööd (käsitsi ja tõstukiga)

• kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele

• kaupade pakendamine ja laosisene transport

Omalt poolt pakume: • töötasu alates 1100 EUR bruto kuus

• vajadusel väljaõpe kohapeal

• kaasaegset töökeskkonda ning positiivset meeskonda

• tasuta toitlustust kohapeal

• tasuta transport Tallinnast teatud marsruudil

Muud nõuded: Sinu kandideerimist toetab:

• täpsus ja kohusetundlikkus

• iseseisev mõtlemine ja oskus oma tööd planeerida

• varasem laotöö kogemus

• eesti keele oskus suhtlustasemel

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Barona Eesti OÜ (http://www.barona.ee).

Instrucciones para solicitar:

Töö asukoht: Laabi küla, Harku vald

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256223006
  • Correo electrónico: alina.demensteinbarona.ee

Identificador de la vacante:1396839.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.