Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico > Laminátník/nice - Plastikář/ka, Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Plastu

LAMINÁTNÍK/NICE - PLASTIKÁŘ/KA, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Demanda de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Obsluha stacionárních strojů a zařízení › Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru › Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01  Choceň 1

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- manuální práce

- vkládání skelné rohože a další

POŽADUJEME:

- manuální zručnost

- dobrý zdravotní a fyzický stav

- samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME:

- příspěvek na dopravu nebo příspěvek na ubytování

- příspěvek za beznemocnost

- volnočasové poukázky

- měsíční prémie

- rizikový příplatek

- osobní příplatky dle zákoníku práce

Pracovní poměr na dobu určitou dva roky

KONTAKT: emailem nebo osobně (Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01  Choceň 1, Po - Pá 07.00 - 16.00)

Región: Pardubický kraj.

Ver 96 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: COMPOSITE COMPONENTS a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavla Štěpánková. Tel.: +420 703 194 521. E-mail: pavla.stepankovacompositecomponents.eu .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 703 194 521
  • Correo electrónico: pavla.stepankovacompositecomponents.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Enero de 2022, y con identificador de la vacante:19798420711.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.