Lakatos. Nyugat-Dunantul. Hungría

Trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) LAKNER TRAVERZ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Lakatos munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.12.18 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8900 Zalaegerszeg, Rózsás utca 61., a 30/368-8383 telefonszámon vagy személyesen a foglalkoztatónál. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szerkezetlakatos, ;Juttatások:munkaruha

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1297 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/12/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 220000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: LAKNER TRAVERZ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Rózsás utca 59..

Contacto: Lakner István

Email: laknertraverzReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 368-8383.

Ver las 561 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.