Lakatos. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Empleo de Herramentistas en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Bauiso-Technik Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság Lakatos munkatársat keres ceglédi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefon: 20/268-8510, e-mail cím: titkarsagReemplazar por una arrobabauiso.hu, Telefon: 20/268-8510, e-mail cím: titkarsagReemplazar por una arrobabauiso.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szerkezetlakatos, ;Juttatások:cafeteria, Speciális követelmények:Szakirányú végzettség(szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s bizonyítvány), További információ:18-25 év közötti munkavállalok jelentkezését várjuk. Gyakornoki program keretén belüli foglalkoztatás.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Bauiso-Technik Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6000 Kecskemét, Halasi út 25-27.

Contacto: Mácsai Gábor

Teléfono: (20) 268-8510.

Ver las 556 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.