Lakatos (hegesztő). Del-Dunantul. Hungría

Ofertas de Herramentistas en Hungría (Del-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft. Lakatos munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20., Személyesen, telefonon, e-mailben. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Hegesztő, ;További információ:Lakatos- hegesztő munkakörben várja a munkáltató a jelentkezőket, egy műszakos munkarendben. A jelentkezés: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20, e-mailben: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu, telefonszám: Hadházi Ferenc 30/408-1000

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 189538.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20..

Contacto: Hadházi Ferenc

Email: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: (30) 408-1000.

Ver las 527 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.