Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Barnizadores > Lakýrník, Lakýrníci A Natěrači Kovů, Kovových Výrobků

Contrato de Barnizadores en República Checa (Středočeský kraj)

Lakýrník, Lakýrníci A Natěrači Kovů, Kovových Výrobků

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov : Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme

vzdělání střední odborné v oboru strojírenství (vyučen)

praxe na podobné pozici (míchání barev, práce se stříkací technikou Wagner)

samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

výhodou praxe ve strojírenské výrobě

Nabízíme

stabilní a perspektivní zaměstnání

odborný a kvalifikační růst

smluvní mzdu

příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75% částky veřejné dopravy (mimo MHD)

možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55%

možnost ubytování ve firemní ubytovně

stabilizační odměny

mimořádné odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity

navíc masáže hrazené firmou v rámci pracovní doby, vitamínové balíčky, firemní akce

Región: Středočeský kraj.

Ver 386 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: BAEST Machines & Structures, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Andrea Hnátková, zástupce ředitele. Tel.: +420 317 753 246,603 830 253. E-mail: baest.cz" rel="nofollow">ahnatkovabaest.cz; baest.cz" rel="nofollow">andrea.hnatkovabaest.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 317 753 246,603 830 253
  • Correo electrónico: ahnatkovabaest.cz; andrea.hnatkovabaest.cz

Identificador de la vacante:16419020736.

Ver las 193 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines ofertadas.