Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Barnizadores > Lakýrník Kolejových Vozidel, Lakýrníci Automobilů A Jiných Vozidel

LAKÝRNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Ofertas de empleo de Barnizadores en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov : Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Descripción de la oferta de trabajo:

Přijmeme zaměstnance na pozici Lakýrník

Jedná se o lakování tlakovou pistolí, mokrou barvou při výrobě kolejových vozidel.

Popis:

- lakování velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou

- tmelení, broušení velkých ploch

- míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Požadujeme:

- praxi v oboru

- spolehlivost

-zkušenosti s tmelením, broušením a stříkáním (ideálně) velkých ploch

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku

- ubytování v centru Plzně zajištěno

- možnost záloh

Hodinová mzda

až 170 ,- / hod.

Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzenmarkmont.eu

Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Markmont, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nikola Paldusová. Tel.: +420 777 743 051. E-mail: markmont.eu" rel="nofollow">plzenmarkmont.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 743 051
  • Correo electrónico: plzenmarkmont.eu

Identificador de la vacante:16306220794.

Ver las 204 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Barnizadores y afines ofertadas.