LABORATORIJSKI TEHNIK III - PRIPRAVNIK (E045007) - M/Ž

Demanda de Técnicos de laboratorios médicos en Eslovenia (Podravska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos de laboratorios médicos.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice v zdravstvu in farmaciji : Laboratorijski tehniki/laboratorijske tehnice v zdravstvu in patologiji.

Descripción de la oferta de trabajo:

LABORATORIJSKI TEHNIKI V ZDRAVSTVU IN PATOLOGIJI, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE LABORATORIJSKIH DEL: IZVAJANJE AKREDITIRANIH MERITEV IN PRESKUSOV OD PRIPRAVE DO POSTOPKOV NA APARATURAH IN DO IZRAČUNOV REZULTATOV, SODELOVANJE, ANALITIKA RAZLIČNIH VZORCEV, UPOŠTEVANJE STANDARDOV KAKOVOSTI PRI DELU, DRUGA DELA PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE, PRIPRAVA OPREME, PRIBORA, MATERIALOV IN PROSTOROV V POVEZAVI Z DELOM, SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU, AŽURIRANJU IN PROGRAMIRANI OBDELAVI PODATKOV (RAČUNALNIŠKO PODPRTI SISTEMI), SKRBNIŠTVO NAD SPLOŠNO IN MERILNO OPREMO (APARATURE), NEPOSREDNO POVEZANIMI S STROKOVNIM DELOM, VZDRŽEVANJE TER KONTROLA REDA IN HIGIENE V DELOVNEM PROSTORU, RAVNANJE PO VELJAVNIH DOKUMENTIH SISTEMA KAKOVOSTI, V POVEZAVI Z NALOGAMI IZ TEGA OPISA DELOVNEGA MESTA IN V SKLADU S POSEBNIMI POOBLASTILI V SKLOPU VODENJA KAKOVOSTI, IZVEDBA NALOG V SKLADU Z SPLOŠNIMI AKTI NLZOH, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NLZOH PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE ALI DIREKTORJA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 553 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO.

Dirección: Prvomajska ulica 1 , 2000 MARIBOR.

Contacto: GAČANOVIČ ALENKA

Email: alenka.gacanovicReemplazar por una arrobanlzoh.si

Teléfono: 02 46 02 331.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos de laboratorios médicos ofertadas.