Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en química industrial > Laborant -ka Oddělení Kontroly Kvality, Chemičtí Technici Kontroly Kvality, Laboranti A Pracovníci V Příbuzných Oborech

laborant -ka oddělení kontroly kvality, Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Búsqueda en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Técnicos en química industrial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en química industrial.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

KO: Skowronková Aneta, tel.: 553 642 424, e-mail: aneta.skowronkovatevapharm.cz

Požadavky:

- Min. SŠ vzdělání v oboru chemie a příbuzné obory

- Základy analytické chemie

- znalost českého a ruského jazyku slovem i písmem (komunikace s partnerským závodem)

- minimální znalost anglického jazyka

- Praxe v oboru výhodou

- Flexibilita, smysl pro odpovědnost, schopnost dodržování předpisů, schopnost práce v týmu

Nabízíme:

- motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy

- velmi čisté pracovní prostředí

- systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea

- 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce

- nadstandardní příplatky

- roční bonusy

- nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování

- příspěvky na závodní stravování

Pracoviště: Teva Czech Industries s.r.o., Ostravská 305/29, Komárov, 747 70 Opava

Náplň práce:

- Příprava vzorků pro analýzy

- Titrace

- HPLC metoda

- Spektrofotometrie

- Titrace

- Práce s daty

- Zpracováni a archivace dokumentace

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 210 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Teva Czech Industries s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Aneta Skowronková. Tel.: +420 553 642 424. E-mail: tevapharm.cz" rel="nofollow">aneta.skowronkovatevapharm.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 553 642 424
  • Correo electrónico: aneta.skowronkovatevapharm.cz

Identificador de la vacante:18674000785.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en química industrial ofertadas.