Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Médicos especialistas > Lékař/ka Se Specializací Nebo Odbornou Způsobilostí, Lékaři Specialisté

Lékař/ka se specializací nebo odbornou způsobilostí, Lékaři specialisté

Contrato en República Checa (Karlovarský kraj) de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) : Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně.

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

Pracovní doba: provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.

Požadujeme: uvítáme atestaci v oboru RFM nebo v dalších (ortopedie, neurologie, gynekologie, interna), spolehlivost, loajálnost, flexibilita, proklientský přístup, znalost NJ (znalost RJ a AJ výhodou).

Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, naturální výhody, zajištění ubytování, pracovní podmínky v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, možnost přidělení služebního bytu, mobilu a notebooku, pravidelné výkonnostní a motivační prémie až do výše 25 % základní mzdy, možnost služebního vozidla i k soukromým účelům.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Doctorado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 70000 mínimo y 80000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Comidas incluidas.

Empleador: Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. MUDr. Robert Michalič, ředitel léčebného úseku. Tel.: +420 739 247 874. E-mail: robert.michalicpawlik-aquaforum.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 247 874
  • Correo electrónico: robert.michalicpawlik-aquaforum.cz

Identificador de la vacante:13949660793.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.