Lékař/lékařka interní oddělení, Lékaři v interních oborech

Trabajar de Médicos especialistas en Kraj Vysočina (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.
Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) : Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní náplň: • preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru interního lékařství, • lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví. Požadujeme: • specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění, nebo zařazení do oboru interního lékařství, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor, • komunikační schopnosti, • trestní bezúhonnost, • zdravotní způsobilost. Nabízíme: • perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti, • zajímavé a motivační platové ohodnocení, • 25 dnů dovolené, • možnost ubytování, • benefity: o příspěvek na závodní stravování, o sociální výpomoc, o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve), o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku, o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis, o příspěvek na penzijní připojištění, o příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice, příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do bazénu…), o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 164 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 27110.0 CZK mínimo y 50030.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lenka Zorálková, personalista

Empresa: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace.

Contacto: Ing. Lenka Zorálková, personalista

Email: personalniReemplazar por una arrobanem-tr.cz

Teléfono: +420 568 809 454.

Ver las 371 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.