Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Médicos especialistas > Lékař - Lékařka - ústavní Pohotovostní Služba, Lékaři Specialisté

Oferta de trabajo en República Checa (Královéhradecký kraj) de Médicos especialistas

Lékař - Lékařka - ústavní Pohotovostní Služba, Lékaři Specialisté

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) : Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Descripción de la oferta de trabajo:

LÉKAŘ - LÉKAŘKA - ÚSTAVNÍ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBA

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře. Specializovaná způsobilost, popřípadě absolvování kmeme v oboru vítány, není však podmínkou.

Nabízíme : výkonnostní příplatek, 5 týdnů dovolené, výhodné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření a životní pojištění, bonifikační poukazy.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 8.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Salario: mínimo 17160 (CZK mensual).

Empleador: Oblastní nemocnice Trutnov a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Gottwaldová. Tel.: +420 499 866 120. E-mail: nemtru.cz" rel="nofollow">gottwaldova.andreanemtru.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 499 866 120
  • Correo electrónico: gottwaldova.andreanemtru.cz

Identificador de la vacante:16655670763.

Ver las 690 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.