Búsqueda de Médicos especialistas en República Checa (Jihomoravský kraj)

Lékař Gastroenterolog S Výhledem Převzetí Pozice Vedoucího Lékaře Centra Biologické Léčby, Lékaři V Interních Oborech

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.
Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) : Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Fakultní nemocnice Brno, Interní gastroenterologická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme lékaře gastroenterologa s výhledem převzetí pozice vedoucího lékaře centra biologické léčby Požadavky: • VŠV na lékařské fakultě, obor všeobecné lékařství • specializovaná způsobilost v oboru gastroenterologie • znalost problematiky léčby nespecifických střevních zánětů výhodou • praxe v oboru min. 10 let • platná Licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře • komunikativnost, organizační a řídící schopnosti • morální a občanská bezúhonnost Nabízíme: • pracovní poměr na plný úvazek u největšího poskytovatele zdravotních služeb v Jihomoravském kraji • mladý pracovní kolektiv • zázemí moderního endoskopického centra • převzetí pozice vedoucího lékaře centra pro nespecifické střevní záněty v horizontu 2 let • možnost profesního růstu a zapojení se do vědecko-výzkumné a grantové činnosti • pro mimobrněnské zájemce možnost zajištění ubytování • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, volnočasových aktivit a služeb Nástup: dohodou Profesní životopisy zasílejte na adresu zástupce přednosty kliniky pro LPP MUDr. Michala Šenkyříka, e-mail: Senkyrik.Michal(zavinac)fnbrno.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 513 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 36560.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Jana Navrátilová, vedoucí Oddělení organizace řízení

Empresa: Fakultní nemocnice Brno.

Contacto: Mgr. Jana Navrátilová, vedoucí Oddělení organizace řízení

Email: navratilova.janaReemplazar por una arrobafnbrno.cz

Teléfono: +420 532 232 667.

Ver las 368 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.