Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Médicos especialistas > Lékař/ka Bez Atestace (kromě Oborů Praktického Lékařství), Lékaři Bez Atestace (kromě Oborů Praktického Lékařství)

Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství), Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Oferta de trabajo en República Checa (Královéhradecký kraj) de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) : Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Descripción de la oferta de trabajo:

LÉKAŘ/-KA BEZ ATESTACE (KROMĚ OBORŮ PRAKTICKÉHO LÉKAŘSTVÍ) - pracoviště Jičín.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: personalnemjc.cz, bližší informace na tel.: +420 493 582 222 Ing. Doubková.

Požadujeme odbornou způsobilost dle z.č. 95/2004 Sb., morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme zázemí dlouhodobě stabilní nemocnice, podporu profesního růstu, stabilizační příspěvek, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, dotované stravování, zprostředkování ubytování, podporu sladění pracovního a rodinného života, slevu do nemocniční lékárny. Pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 106 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Comidas incluidas.

Empleador: Oblastní nemocnice Jičín a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Romana Doubková. Tel.: +420 493 582 222. E-mail: nemjc.cz" rel="nofollow">personalnemjc.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 493 582 222
  • Correo electrónico: personalnemjc.cz

Identificador de la vacante:12664580737.

Ver las 899 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.