Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de la enseñanza > Kunstiõpetaja

Ofertas de Profesionales de la enseñanza en Estonia

Kunstiõpetaja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza.

Tippspetsialistid : Pedagoogikaspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Tööülesanded: Vivere kool ootab oma kooliperre positiivset ja hoolivat KUNSTI, KÄSITÖÖ JA KODUNDUSE ÕPETAJAT,

kelle tööülesandeks on luua innustavat õpikeskkonda oma õpilastele.

Omalt poolt pakume: - toetavat meeskonda

- toimivat tugispetsialistide süsteemi

- paindlikku töögraafikut

- kokkuleppel koormusega tööd

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Mittetulundusühing Vivere kool (https://viverekool.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks saada oma CV, ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad, kandidaadi soovil muud dokumendid märgusõnaga „kunstiõpetaja" e-posti teel direktorviverekool.ee hiljemalt 12.06.2021.a.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: direktorviverekool.ee

Identificador de la vacante:1449216.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza ofertadas.