Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ayudante de cocina > Delilec Blagajnik - Postojna - M/ž

DELILEC BLAGAJNIK - POSTOJNA - M/Ž. Primorsko-notranjska

Trabajo en Primorsko-notranjska (Eslovenia) de ayudante de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane › Kuhinjski pomočniki/kuhinjske pomočnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHINJSKI POMOČNIK (NE NA DOMU), poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, DELO POTEKA V DVEH IZMENAH, OD PONEDELJKA DO PETKA. OBČASNA POMOČ ZA VIKEND.

DELJENJE HRANE V RESTAVRACIJI IN DELO NA BLAGAJNI, PRIPRAVA SESTAVIN ZA KUHANJE (TERMIČNA IN MEHANSKA OBDELAVA), OPRAVLJANJE KUHARSKIH DEL PO NAVODILIH, POMOČ PRI DISTRIBUCIJI HRANE, POMIVANJE IN ČIŠČENJE KUHINJE IN RESTAVRACIJE., PRIČAKUJEMO: končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,

izkušnje v kuhinji so zaželene, vozniško dovoljenje B kategorije (obvezno),

pogovorno znanje slovenskega jezika, komunikativnost, veselje do dela z ljudmi,

odgovornost, zanesljivost in natančnost, pozitiven odnos do dela, poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa), delo z gosti (gostinska ali trgovska smer),

poznavanje osnov računalnika. NUDIMO: redno zaposlitev za določen čas, možnost zaposlitve za nedoločen čas, delo v uspešnem podjetju, prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje, strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj, dodatna izobraževanja.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 81 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DAVIDOVA PETRANKA
Contact Phone: 031 767 674
Contact Email: petrankaespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF62913.

Ver las 420 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina ofertadas.