Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Ayudantes de cocina > Kuharski Pomočnik - Senožeče - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia de Ayudantes de cocina

Kuharski Pomočnik - Senožeče - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.

Poklici za preprosta dela : Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane : Pomočniki/pomočnice za pripravo hrane : Kuhinjski pomočniki/kuhinjske pomočnice

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHINJSKI POMOČNIK (NE NA DOMU), poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, PREDPRIPRAVA ŽIVIL IN HRANE PO NAVODILIH, POMOČ PRI PRIPRAVI JEDI, VKLJUČNO S PORCIONIRANJEM, PRIPRAVA NAPITKOV, STROJNO IN ROČNO POMIVANJE JEDILNE IN TRANSPORTNE POSODE, PRIBORA IN VOZIČKOV., , večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ISS FACILITY SERVICES STORITVE IN TRGOVINA D.O.O., Tržaška cesta 53 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠKORJA KRISTJAN
Contact Phone: 030 711 493
Contact Email: kristjan.skorjasi.issworld.com

Identificador de la vacante:NK09273.

Ver las 1,028 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.