Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Cocineros > Kuhar V črnomlju - M/ž

KUHAR V ČRNOMLJU - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNA PRIPRAVA HLADNIH IN TOPLIH OBROKOV, VODENJE IN POZNAVANJE DOKUMENTACIJE HACCP,

ORGANIZIRANJE DELA SODELAVCEV, KUHARSKIH POMOČNIKOV., DELO V DVEH IZMENAH. PRIČAKUJEMO:

USTREZNA IZOBRAZBA: KUHAR ALI DIETNI KUHAR, NAJMANJ TRI LETA IZKUŠENJ NA PODOBNEM DELOVNEM MESTU, SAMOSTOJNOST PRI DELU, TIMSKOST IN DINAMIČNOST, ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA, VOZNIŠKO DOVOLJENJE B KATEGORIJE IN OSNOVNO POZNAVANJE DELA Z RAČUNALNIKOM. NUDIMO: ZAPOSLITEV ZA POLNI DELOVNI ČAS,

REDNO PLAČILO GLEDE NA  PREDHODNE IZKUŠNJE IN ZAHTEVNOST DELOVNEGA MESTA, DODATKI IN OSTALI STROŠKI POVRNJENI SKLADNO S KOLEKTIVNO POGODBO ZA GOSTINSKO DEJAVNOST. ZAPOSLITEV V VELIKEM, STABILNEM PODJETJU, KJER SE LAHKO POKLICNO RAZVIJATE, IZPOPOLNJUJE IN GRADITE SVOJO KARIERO. PRIJAVITE SE ZDAJ! POŠLJEJO PRIJAVO IN ŽIVLJENJEPIS NA ELEKTRONSKI NASLOV SPELAESPADA.SI

ZA INFORMACIJE PA POKLIČITE NA TELEFON: 041 320 223

ESPADA D.O.O., LJUBLJANSKA CESTA 13D, 1236 TRZIN

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MOČILNIKAR ŠPELA
Contact Phone: 041 320 223
Contact Email: spelaespada.si

Identificador de la vacante:NX51094.

Ver las 1,674 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.