KUHAR - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija. Eslovenia

Trabajo de Cocineros en Jugovzhodna Slovenija (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, Določen čas oz. 31.8.2018, polni delovni čas, 40 ur, DNEVNO KUHA OBROKE PO PROGRAMU IN POSEBNE OBROKE PO NAVODILIH VODJE KUHINJE ALI VODSTVA ZAVODA, PRIPRAVLJA MALICE IN KOSILA ZA OTROKE IN DELAVCE ZAVODA OZIROMA DRUGE OBROKE PO NAVODILU VODSTVA ZAVODA, IZDAJA HRANO ZA OTROKE IN DELAVCE ZAVODA OZIROMA DRUGE NAROČNIKE, OB ORGANIZIRANIH PRIREDITVAH SKRBI ZA PRIPRAVO PROSTOROV IN POGRINJKOV, SVETUJE IN POMAGA KUHINJSKIM POMOČNIKOM PRI PRIPRAVI ŽIVIL, DNEVNO SKRBI ZA UREJENOST IN ČISTOČO KUHINJSKEGA BLOKA TER ZA USTREZEN SANITARNI REŽIM, VSAK DAN ČISTI IN VZDRŽUJE KUHINJSKO OPREMO, NAPRAVE, DELOVNE POVRŠINE IN DRUG KUHINJSKI INVENTAR, REDNO PREGLEDUJE, ALI JE DELOVANJE KUHINJSKE OPREME, POSEBEJ ŠE GOSPODINJSKIH APARATOV POD ELEKTRIČNO NAPETOSTJO IN PLINSKIH NAPRAV, BREZHIBNO, TER O VSAKI OKVARI TAKOJ OBVESTI VODJO KUHINJE ALI VODSTVO ZAVODA IN PRISTOJNE OSEBE, KI SO ZADOLŽENE ZA VZDRŽEVANJE POSAMEZNIH VRST STROJEV, SKRBI ZA ČISTOČO KUHINJSKEGA PERILA IN SVOJE DELOVNE OBLEKE, REDNO SPREMLJA STROKOVNE NOVOSTI IN PREDLAGA NJIHOVO UPORABO V ZAVODU, PO POTREBI PRIPRAVLJA IN ČISTI ŽIVILA ZA PRIPRAVO OBROKOV, IZVAJA DRUGA KUHARSKA OPRAVILA PO DNEVNEM RAZPOREDU ZADOLŽITEV, KI GA PRIPRAVI VODJA KUHINJE ALI DRUG ZA TO PRISTOJEN DELAVEC, POMAGA SPREJEMATI IN SHRANJEVATI ŽIVILA IN DRUG MATERIAL, SE SPROTI STROKOVNO IZOBRAŽUJE ZA PODROČJE DELA– HACCP IN VNAŠA NOVA SPOZNANJA V DNEVNO PREHRANJEVANJE, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NAVODILIH VODJE KUHINJE, ORGANIZATORJA PREHRANE, RAVNATELJA V SKLADU S PREDPISI, LETNIM DELOVNIM NAČRTOM ZAVODA IN SKLEPI VOD, slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Prijavljeni kandidat mora priložiti Potrdilo iz kazenske evidence (dobi se na Ministrstvu za pravosodje) in Potrdilo, da zoper osebe ni vložena pravnomočna obtožnica in tudi ni izdana obsodilna sodba (dobi se na okrajnem sodišču, kjer ima kandidat stalno bivališče) ter svoj elektronski naslov za namen obveščanja, če ga ima.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OTROŠKI VRTEC METLIKA.

Dirección: Župančičeva cesta 1 , 8330 METLIKA.

Contacto: KOLAR MARIJANCA

Email: vrtec.metlikaReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 07 369-12-80.

Ver las 1,436 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.