Trabajos de Cocineros en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Kuhar - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA JEDI PO DNEVNIH MENIJIH IN JEDILNIH LISTIH, PRIPRAVA JEDI ZA POSEBNE DOGODKE, NAROČANJE IN PREVZEMANJE ŽIVIL, ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE KUHINJSKE OPREME ITD., urejevalniki besedil - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Poznavanje HACCP predpisov, poznavanje tehnologije priprave hrane, organizacijske sposobnosti, kreativnost, dobro razvit vonj in okus., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 886 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNION HOTELI d.d..

Dirección: Miklošičeva cesta 1 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: SLUŽBA KADROVSKA

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobaunion-hotels.eu

Teléfono: 01 308 15 86.

Ver las 1,370 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.