Vacantes de Cocineros en Podravska (Eslovenia)

Kuhar/ica - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, Določen čas, 12 mesecev oz. OZ. DO 31.08.2018, polni delovni čas, 40 ur, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ŠOLSKE PREHRANE Z UPOŠTEVANJEM NORMATIVOV ZA POSAMEZNE OBROKE, RAZDELJEVANJE HRANE, NAROČANJE ŽIVIL, ČIŠČENJE DELOVNEGA PROSTORA, SPROTNO SPREMLJANJE PREHRAMBENIH SMERNIC., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Priložiti življenjepis, dokazila o izobrazbi, o dodatnih znanjih, poznavanje higienskih in drugih predpisov, HACCP sistem, komunikacijske spretnosti za delo v skupini ter za delo z otroki, sposobnost samostojne priprave šolske prehrane, izobrazba: gastronomski tehnik - do 31. 8. 2018

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 348 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR.

Dirección: Ulica Arnolda Tovornika 21 , 2000 MARIBOR.

Contacto: RAPAC MAG.JOŽICA

Email: projekt1.osmbtabiReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 02 33 00 972.

Ver las 1,238 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.