Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Cocineros > Kuhar V Hotelu Admiral Kozina - M/ž

KUHAR V HOTELU ADMIRAL KOZINA - M/Ž. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHAR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJANJE TOPLIH IN HLADNIH JEDI PO JEDILNEM LISTU IN NAVODILIH, PREVERJANJE STANJA ZALOG, OPRAVLJANJE MESEČNE INVENTURE ZALOG TER KONTROLA KAKOVOSTI, POMOČ PRI SESTAVLJANJU JEDILNIH LISTOV, OBLIKOVANJE SESTAVE MALIC TER MENIJEV, VODENJE EVIDENC HACCP, ZAGOTAVLJANJE HIGIENSKE IN SANITARNE NEOPOREČNOSTI BLAGA, KUHINJE, SKLADIŠČNEGA PROSTORA, GARDEROBE, DELOVNE OPREME IN DRUGIH SREDSTEV ZA DELO TER DELOVNIH PRIPOMOČKOV, SKRB ZA VARNO DELO Z DELOVNIMI STROJI IN NAPRAVAMI, ZAGOTAVLJANJE UČINKOVITE UPORABE MATERIALOV TER KONTROLIRANJE STROŠKOV, NADZOR NAD SREDSTVI ZA VARNOST PRI DELU IN NADZOROVANJE POSTOPKOV V ZVEZI S TEM OSTALE DELOVNE NALOGE PO NALOGU NADREJENEGA. , Skrbnost, natančnost in doslednost, odgovornost do dela, smisel za organizacijo, smisel za delo s strankami in timsko delo, osebna urejenost. , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ADMIRAL KAZINO MEDITERAN, IGRE NA SREČO NA IGRALNIH AVTOMATIH, PROIZVODNJA IN VZDRŽEVANJE IGRALNIH AVTOMATOV, TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O., Bazoviška cesta 23 , 6240 KOZINA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽNIDARŠIČ MILIJANA
Contact Phone: 040/858530
Contact Email: mznidarsicadmiral.si

Identificador de la vacante:NE50073 .

Ver las 1,476 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.