KUHAR - DIETETIK - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Trabajar de Cocineros en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHARJI, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KUHAR V DOMU ZA STAREJŠE, SAMOSTOJNA PRIPRAVA HRANE PO JEDILNIKU IN KUHANJE, DELITEV OBROKOV NAVADNE IN DIETNE HRANE, SODELOVANJE PRI PREDPRIPRAVI ŽIVIL, PRAVILNO RAVNANJE IN VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE VSEH STROJEV V ODDELKU KUHINJE, ČIŠČENJE DELOVNEGA OKOLJA, DELOVNIH NAPRAV IN SODELOVANJE PRI GENERALNIH ČIŠČENJIH, IZVAJANJE HIGIENSKO – SANITARNIH PREDPISOV, HACCAP SISTEMA, USKLAJEVANJE IN KONTROLA DELA IZMENE V ODDELKIH KUHINJE, OPRAVLJANJE DRUGIH DELOVNIH NALOG IN OPRAVIL PO USTNIH ALI PISMENIH NAVODILIH NEPOSREDNO NADREJENEGA IN DIREKTORJA, KI PA MORAJO BITI PO SVOJI ZAHTEVNOSTI SORODNE REDNIM DELOVNIM NALOGAM IN OPRAVILOM. POSPRAVLJANJE IN ČIŠČENJE POSODE, PRIPOMOČKOV, KUHINJE, PROSTOROV, OPRAVLJANJE DRUGIH SORODNIH DEL IN NALOG PO USTNIH ALI PISMENIH NAVODILIH NEPOSREDNO NADREJENEGA IN DIREKTORJA, KI PA MORAJO BITI PO SVOJI ZAHTEVNOSTI SORODNE REDNIM DELOVNIM NALOGAM IN OPRAVILOM, DELO POTEKA V DVEH IZMENAH. , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, POZNAVANJE DIETNE PREHRANE. MOŽNOST PODALJŠANJA ZAPOSLITVE., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1022 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VITADOM; VITADOM, PE DOM STAREJŠIH ŠKOFLJICA.

Dirección: Ob potoku 11 , 1291 ŠKOFLJICA.

Contacto: TEKAVČIČ MATEJA

Email: mateja.tekavcicReemplazar por una arrobavitadom.si

Teléfono: 01 235 58 62.

Ver las 1,436 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.