KUHAR V - DELOVNO MESTO JE NA OE BOHINJ - M/Ž. Gorenjska

Vacantes en Gorenjska (Eslovenia) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVLJANJE IN SERVIRANJE PREHRANSKIH OBROKOV, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE KUHINJE IN KUHINJSKEGA INVENTARJA, NAROČANJE ŽIVIL ZA POTREBE KUHINJE IN VODENJE EVIDENC., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, IZOBRAZBA SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA - GOSTINSKA. POTRDILO IZ KAZENSKE EVIDENCE ZA FIZIČNE OSEBE IN POTRDILO, DA OSEBA NI V KAZENSKEM POSTOPKU. ROČNE SPRETNOSTI, NATANČNOST PRI DELU, SAMOSTOJNOST PRI DELU, ZNANJE HACCP-a, POZNAVANJE ORGANIZACIJE DELA V KUHINJAH. KANDIDATI NAJ NA VLOGO PRIPIŠEJO SVOJ E-NASLOV. KANDIDATI NAJ NA VLOGO NAVEDEJO NA KATERO DELOVNO MESTO SE PRIJAVLJAJO IN OE., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI.

Dirección: FRANKOPANSKA ULICA 9, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: PIRC MONIKA

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobacsod.si

Teléfono: 01 2348 618.

Ver las 1,459 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.