Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > cocinero/cocinera > Kuhar, Begunje Na Gorenjskem - M/ž

Ofertas de trabajo de cocinero/cocinera en Gorenjska (Eslovenia)

Kuhar, Begunje Na Gorenjskem - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za osebne storitve › Kuharji/kuharice › Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:

KUHAR, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, REGENERIRANJE IN SAMOSTOJNA PRIPRAVA PREPROSTIH JEDI,

POZNAVANJE DOKUMENTACIJE HACCP,

ORGANIZIRANJE DELA,

OSKRBOVANJE DELILNE LINIJE IN DELITEV MALIC,

SKRB ZA ČISTOČO IN HIGIENO.

VEČINOMA ENOIZMENSKO DELO

PRIČETEK DELA: SEPTEMBER 2022.

NUDIMO:

VELIKO MOŽNOSTI ZA IZOBRAŽEVANJE IN NAPREDOVANJE,

DOSTOP DO ŠIROKE BAZE ZNANJA,

SVOJO PRIJAVO IN ŽIVLJENJEPIS POŠLJITE NA ELEKTRONSKI NASLOV: DEJANESPADA.SI.

ZA DODATNE INFORMACIJE POKLIČITE NA TELEFON: 031 76 76 74.

, USTREZNA IZOBRAZBA: KUHAR ALI GOSTINSKI/ŽIVILSKI TEHNIK, IZKUŠNJE NA PODOBNIH DELOVNIH MESTIH, POZNAVANJE NORMATIVOV,  VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE, DINAMIČNO, SKRBNO, NATANČNO, MOTIVIRANO IN KOMUNIKATIVNO OSEBO,  VESELJE DO DELA IN TIMSKEGA DELA.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 582 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GATARIĆ DEJAN
Contact Phone: 031 76 76 74
Contact Email: kadriespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:OK88459.

Ver las 1,436 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.