Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Cocineros > Kucharz

Kucharz. Polonia

Contratación en Polonia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy usług osobistych › Kucharze › Kucharze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: samodzielne przygotowywanie posiłkówWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane- uprawnienia: badania sanepidowskie - konieczne- inne zawody: Kucharz*, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: Doświadczenie jako kucharz.

Kontakt osobisty lub telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.

Praca w Ośrodku Chmielówka.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Szulc Dorota ZIELONY GAJ.

Instrucciones para solicitar:

Dorota Szulc, tel.: 691-514-657, email: letniskochmielowka.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1552StPr/21/1360.

Ver las 1,205 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.