Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Cocineros > Kucharz

Ofertas de Cocineros en Polonia

Kucharz

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Kucharze : Kucharze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

- przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami

- dbałość o estetykę i jakość serwowanych dań

- ścisła współpraca z Szefem Kuchni oraz z innymi pracownikami

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracyWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - konieczne- uprawnienia: badania sanepidowskie - konieczne- pozostałe: Wymagania: - wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza - aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole - wysoka motywacja do pracy oraz dyspozycyjność - mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - przyjazną atmosferę  - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego - pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju i awansu. Benefity: - bony świąteczne - dofinansowanie do posiłków pracowniczych - karty rabatowe - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - imprezy pracownicze - rabat 10% do wszystkich partnerskich Q hoteli Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać poprzez formularz olx.pl, dostarczyć osobiście do Recepcji Hotelu /ul. Konstytucji 3 Maja 7, Iława/ lub wysłać na adres: dyrektorport110.pl

W CV prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Piotr Szostak ul. Lipowy Dwór 35a 14-200 Iława, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 17 mínimo y 18 máximo (PLN).

Empleador: Piotr Szostak Hotel Port 110.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1552StPr/19/1877.

Ver las 2,310 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.