Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Cocineros > Kucharz

Kucharz. Polonia

Trabajo de Cocineros en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Kucharze : Kucharze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Praca w nowoczesnej kuchni w ramach przygotowywania dań bieżących- obsługa restauracji oraz praca przy obsłudze imprez.

Kucharz uczestniczy ponadto w opracowywaniu nowego menu oraz przy opracowywaniu receptur.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - pożądane- inne zawody: Kucharz* - konieczne- pozostałe: wymagane doświadczenie w zawodzieSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3000 mínimo y 4000 máximo (PLN).

Empleador: Zamek SIMP w Rydzynie.

Instrucciones para solicitar:

Katarzyna Strzelczyk, tel.: 601 099 122, email: zamek-rydzyna.com.pl" rel="nofollow">kstrzelczykzamek-rydzyna.com.pl

Identificador de la vacante:1700StPr/19/0405.

Ver las 1,994 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.