Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Cocineros > Kucharz / Kucharka

Ofertas en Polonia de Cocineros

Kucharz / Kucharka

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Kucharze : Kucharze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wynikający ze stanowiska pracy.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - konieczne; średnie zawodowe, typ: gastronomiczne - pożądane- uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna - konieczne- umiejętności: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne) - konieczne- inne zawody: Kucharz* - dodatkowe- pozostałe: Umowa o pracę na czas określony do 30.10.2020 r.

Godziny czasu pracy: od 7:00 do 15:00.

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie (kierunek gastronomiczny).

Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku.

Uprawnienia: książeczka sanepidowska.

Umiejętności: praca w zespole.

Forma kontaktu z pracodawcą: osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną spnml1wp.pl.

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: ŻŁOBEK MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM.

Instrucciones para solicitar:

Jerzy Resicki, tel.: 56 47 421 84, email: wp.pl" rel="nofollow">spnml1wp.pl

Identificador de la vacante:1324StPr/19/1911.

Ver las 2,480 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.