Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cocineros > Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vacante en República Checa (Středočeský kraj) de Cocineros

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

- Hlavenec, 294 74 Stará Boleslav

Prvotní kontakt:

- tel.: 702 226 937

- email: jetelinova-alenaaramark.cz

Upřesňující údaje:

- Zaměstnání na dobu určitou

- Požadavky, náplň práce apod.:

   - vyučení v oboru kuchař / číšník výhodou, praxe výhodou

   - zpracovávání prvotřídních surovin podle zadání šéfkuchaře

   - spolupráce se skvělými kolegy, kteří vždy rádi pomohou

   - stabilní práce na hlavní pracovní poměr nebo na brigádu

- Zaměstnanecké výhody:

   - mzda se skládá ze základní mzdy a pohyblivé složky

   - výborné obědy za 25 Kč

   - celá mzda na výplatní pásce vždy 5. den v měsíci

   - slevy u firemních partnerů

   - program Multisport – zvýhodněné vstupy na sportoviště po celé ČR Zveřejnit

Región: Středočeský kraj.

Ver 487 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28000 (CZK mensual).

Empleador: ARAMARK, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Jetelinová. Tel.: +420 702 226 937. E-mail: aramark.cz" rel="nofollow">jetelinova-alenaaramark.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 702 226 937
  • Correo electrónico: jetelinova-alenaaramark.cz

Identificador de la vacante:15741270775.

Ver las 2,673 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.