Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cocineros > Kuchaři / Cukráři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchaři / Cukráři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Empleo en República Checa (Zlínský kraj) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Do nově vybudovaného gastroprovozu v Tečovicích hledá vhodného uchazeče na pozici kuchaři/cukráři. Hledáme kolegu/kolegyni, který ocení práci s kvalitními surovinami, moderní technologií a má kladný vztah jak k poctivé české kuchyni, tak moderní světové gastronomii.

Náplní práce je realizace studené kuchyně, příprava obložených míst, coffeebreaků, pečení dezertů a sladkého sortimentu.

Požadujeme minimální praxi v oboru 3 roky. Pracovní doba je od pondělí do pátku na ranní směny, možnost nástupu ihned.

Nabízíme především zázemí stabilní společnosti působící na trhu gastronomie a ubytování již řadu let, férové jednání a jasné podmínky. Zaměstnancům nabízíme i širokou škálu firemních benefitů od možnosti ubytování, přes slevy na služby firemní i našich partnerů, tak i zdarma různé druhy vzdělávání a školení.

Región: Zlínský kraj.

Ver 210 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BALTACI a. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eliška Krajčová. E-mail: baltaci.cz" rel="nofollow">personalnibaltaci.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalnibaltaci.cz

Identificador de la vacante:15742500735.

Ver las 2,117 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.