Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Cocineros > Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Pardubický kraj

Oferta de Cocineros en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE: příprava snídaní, obědů a večeří pro klienty a zaměstnance Domova pro seniory Sloupnice, ranní směny  6-14.30h, odpolední směny 9.30-18h; práce o sobotách, nedělích i svátcích

POŽADAVKY: zdravotní průkaz, výpis z trestního rejstříku, praxe či vyučení v oboru jsou vítány

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení, pravidelné prémie, poukázky v hodnotě 1800,- Kč/rok, příspěvky na obědy

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Región: Pardubický kraj.

Ver 279 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 14740 mínimo y 17640 máximo (CZK mensual).

Empleador: Domov pro seniory Sloupnice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Miroslav Šteyer, ředitel. Tel.: +420 465 549 116,602 286 243. E-mail: ddsloupnice.cz" rel="nofollow">domovddsloupnice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 465 549 116,602 286 243
  • Correo electrónico: domovddsloupnice.cz

Identificador de la vacante:15475250797.

Ver las 2,673 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.