Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cocineros > Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař (kromě šéfkuchařů), Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Contrato en República Checa (Karlovarský kraj) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Kuchaře/ku

na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracovní doba: (od 6-14.30) výpomoc při snídaních

Nabízíme: výhodné platové podmínky (základní mzdu + pololetní a vánoční prémie), práci v zavedené firmě s možností profesního růstu.

Požadujeme: praxi v oboru, příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost.

Bližší informace na tel. čísle:  608/268265 p. René Blaschke - ředitel hotelu

Región: Karlovarský kraj.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: FRANCIS PALACE s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. René Blaschke, ředitel. Tel.: +420 608 268 265. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">rendablaschkeseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 268 265
  • Correo electrónico: rendablaschkeseznam.cz

Identificador de la vacante:16096290775.

Ver las 1,936 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.