Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios > Krootuse Ja Saverna Külakeskuse Juhataja

Krootuse ja Saverna külakeskuse juhataja. Estonia

Contrato de Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios.

Juhid : Haiglate juhid, jaekaubanduse juhid ja muid teenuseid osutavate asutuste juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Külakeskuse juhataja:

· korraldab Krootuse ja Saverna piirkonna kultuuri- ja vabaajaüritusi erinevatele vanusegruppidele;

· selgitab välja taidlus- ja huvialaringide vajaduse, loob tegevusteks võimalused ja korraldab nende tegevuse ning juhendamise;

· esitab ettepanekuid kultuuri- ja noorsooürituste rahastamiseks valla eelarvest;

· leiab sobivad täiendavad rahastusallikad ja kirjutab projekte kultuuri- ja spordiürituste rahastamiseks;

· tagab külakeskuste ruumide heakorra;

· teeb koostööd vallas tegutsevate kultuuri- ja noorsooasutustega ning tegevuspiirkonna külaseltside ja mittetulundusühingutega.

Omalt poolt pakume: Huvitavat, vastutusrikast ja rutiinivaba tööd meeldivas kollektiivis.

Muud nõuded: edukal kandidaadil on:

· rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus või selle omandamine lähima kahe aasta jooksul;

· hea arvuti kasutamise oskus, tööks vajaliku arvutitarkvara tundmine;

· valmisolek õhtuseks tööks ning vajadusel ka tööks nädalavahetustel;

· B-kategooria juhiluba ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

· väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

· kohusetunne, täpsus, lahendustele orienteeritus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kanepi Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks palume saata hiljemalt 11.11.2020.a avalduse, motivatsioonikirja ning CV aadressile: Kanepi Vallavalitsus, Turu põik 1, Kanepi alevik, 63101 Põlvamaa või e-posti aadress: valdkanepi.ee. Info 5232601 Piret Rammul

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725232601
  • Correo electrónico: valdkanepi.ee

Identificador de la vacante:1429790.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios ofertadas.