Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Diseñadores gráficos y multimedia > Kreativni Oblikovalec - M/ž

Trabajos de Diseñadores gráficos y multimedia en Eslovenia

Kreativni Oblikovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd : Grafični in multimedijski oblikovalci/grafične in multimedijske oblikovalke

Descripción de la oferta de trabajo:

GRAFIČNI IN MULTIMEDIJSKI OBLIKOVALCI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KREATIVNO IN IZVEDBENO GRAFIČNO OBLIKOVANJE KORPORATIVNIH, PRODAJNO-PROMOCIJSKIH IN INTERNIH ARTIKLOV TER EMBALAŽE (OD IDEJNE ZASNOVE, PREKO VIZUALIZACIJE DO PREDSTAVITVE), SKRB ZA CELOSTNO VIZUALNO PODOBO BLAGOVNE ZNAMKE TER ISKANJE NOVIH PRISTOPOV IN REŠITEV V VIZUALNEM KOMUNICIRANJU, SODELOVANJE PRI SNOVANJU TRŽNO-KOMUNIKACIJSKIH ZGODB, ORGANIZACIJI SEJMOV IN DOGODKOV TER DRUGIH MARKETINŠKIH AKTIVNOSTI , UREJANJE SPLETNIH STRANI, PRIPRAVA MATERIALOV ZA SPLET IN IZDELAVA INTERAKTIVNIH PREDSTAVITEV, SPREMLJANJE OBLIKOVNIH IN RAZVOJNIH TRENDOV,  OSTALA DELA V SKLADU S POTREBAMI IN ZAHTEVAMI DELOVNEGA PROCESA.

NUDIMO: DELO ZA NEDOLOČEN ČAS S POSKUSNO DOBO 3 MESECEV, PRIJETNO, SPROŠČENO IN DINAMIČNO OKOLJE, SODELOVANJE PRI UVAJANJU ODMEVNIH MEDNARODNIH MARKETINŠKIH IN PR KAMPANIJ, SOUSTVARJANJE NOVIH OGLAŠEVALSKIH AKCIJ Z EKIPO VRHUNSKIH MARKETINŠKIH STROKOVNJAKOV, DOSTOP DO EDINSTVENEGA ZNANJA, DO ŠTEVILNIH MEDNARODNIH VIROV IN DOBRIH PRAKS S PODROČJA KOMUNIKACIJE, OGLAŠEVANJA IN TRŽENJA, STIMULATIVNO PLAČILO, DELOVNO MESTO JE ODPRTO S POLNIM DELOVNIM ČASOM IN POTEKA NA SEDEŽU PODJETJA V MARIBORU., IŠČEMO OSEBO, KI BO PROAKTIVNO PRISPEVALA K EKIPNEMU USPEHU IN ZADOVOLJSTVU NAROČNIKOV.

OD KREATIVNEGA OBLIKOVALCA PRIČAKUJEMO VISOKO STOPNJO ODGOVORNOSTI, ORGANIZACIJSKE IN KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, NATANČNOST IN DOSLEDNOST.

ŽELIMO SI ENERGIČNO IN POZITIVNO NARAVNANO OSEBO, KI JE PREDANA NAROČNIKOM IN USMERJENA V ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNIH STORITEV.

SPRETNA V VIZUALIZACIJI,  KOMUNIKACIJI, SAMOINICIATIVNA IN IZNAJDLJIVA V IZVEDBI TER IZRAZITO TIMSKO NARAVNANA.  ZNANJA IN SPRETNOSTI:  ZAKLJUČENO VSAJ VI.

ALI V.

STOPNJO IZOBRAZBE, ZAŽELENO S PODROČJA OBLIKOVANJA OZIROMA DRUGE USTREZNE SMERI,  VSAJ 3 LETI DELOVNIH IZKUŠENJ NA PODROČJU KREATIVNEGA GRAFIČNEGA OBLIKOVANJA IN PRIPRAVE ZA TISK, ODLIČNO POZNAVANJE PROGRAMSKEGA PAKETA ADOBE CC (INDESIGN, PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR), ZAŽELENO ZNANJE ADOBE AFTER EFFECTS IN ADOBE PREMIERE PRO OZ.

PODOBNIH PROGRAMOV ZA IZDELAVO ANIMACIJ IN KRATKIH FILMOV,  ODLIČNO ZNANJE OFFICE PROGRAMOV (WORD, POWER POINT, EXCEL), DOBRO POZNAVANJE PRIPRAVE ZA TISK IN RAZLIČNIH TEHNOLOGIJ TISKA, IZKUŠNJE Z UREJANJEM SPLETNIH STRANI, IZDELAVO PREZENTACIJ TER FOTOGRAFIRANJEM, ZELO DOBRO POZNAVANJE DELOVANJA MARKETINGA IN MARKETINŠKIH ORODIJ, SPOSOBNOST POSTAVLJANJA PRIORITET, DOBRE PREDSTAVITVENE SPOSOBNOSTI, IZRAŽENA ŽELJA SLEDITI TEHNOLOŠKIH NOVOSTIM IN NADGRAJEVATI ZNANJE, SAMOSTOJNOST, SAMOINICIATIVNOST IN TIMSKA NARAVNANOST, ODLIČNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA TER VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE. email na jobsnovelus.si pripis: designer20, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o., Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRABROVEC MATEJ
Contact Phone: 041 970 175
Contact Email: jobsnovelus.si

Identificador de la vacante:NY60763.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.