Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Krawcowa - Pomoc Krawca

Contrato en Polonia de Peones de la industria manufacturera

Krawcowa - Pomoc Krawca

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Szycie tkanin akrylowych, szycie rolet rzymskich.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- języki obce: polski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane roczne doświadczenie na podanym stanowisku, umiejętność obsługi maszyny do szycia.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: angielski; polski; rosyjski; ukraińskiDodatkowy opis: Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie oraz ponosi koszty, możliwość dofinansowania lub pokrycia kosztów podróży lub przeprowadzki jeśli pracownik sprawdzi się.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ponosi koszty, możliwość dofinansowania lub pokrycia kosztów podróży lub przeprowadzki jeśli pracownik sprawdzi się. Koszty wyżywienia ponosi pracownik.

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 2300 mínimo y 2600 máximo (PLN).

Empleador: ROLCO Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Łana Celmer, tel.: 794 999 891, email: rolco.com.pl" rel="nofollow">rekrutacjarolco.com.pl

Identificador de la vacante:1462StPr/19/1484.

Ver las 759 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.