Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Conductores de camiones pesados > Kravas Automobiļa Vadītājs

en Español in English auf Deutsch en Français ...

KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS. Letonia

Oferta en Letonia de Conductores de camiones pesados

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados.

Traducción de la profesión: Iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri › Pašgājēju mašīnu un iekārtu vadītāji un celšanas iekārtu un mašīnu operatori › Smago kravas automobiļu un autobusu vadītāji › Smago kravas automobiļu ar piekabēm un autovilcienu vadītāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA Heisterkamp Transport Latvija (Reģ.Nr. 42103056532)

piedāvā darbu kravas automobiļa vadītājiem ar vai bez pieredzes.

Mūsu prasības:

-  Vadītāja apliecības CE kategorija ar 95. kodu, digitālā tahogrāfa karte.

-  Vēlama pieredze uz Eiropas vai Baltijas valstu ceļiem.

Mēs piedāvājam:

-  Alga bruto sākot no 1373 - 3100 EUR mēnesī;​

-  Darba alga katra mēneša 10. datumā un katru pirmdienu avanss (EUR 175) arī atrodoties mājās

- Stabils darbs un grafiks (6/2)

- Apdrošināšana Latvijā un Eiropā

- 24/7 tehniskais atbalsts (paši neko nemainām un neskrūvējam)

- Transports no Rīgas uz darbu un atpakaļ (mikroautobuss, lidmašīna, prāmis)

-  Iespēja bezmaksas pagarināt/ iegūt ADR apliecību

- Jaunajiem autovadītājiem piedāvājam apmācības kopā ar mentoršoferiem

- Visas sociālās garantijas

- Oficiāls atvaļinājums

Vēlies strādāt lielā, starptautiskā un stabilā uzņēmumā? Piesakies!

tālr.25409702, e-pasts: rigaheisterkamp.eu

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 10.

Con permiso de conducir: ce.

Empleador: "Heisterkamp Transport Latvija", Sabiedrība ar ier.

Forma de contacto:

  • Dirección: Daugavpils, darbs komandējumos
  • Teléfono: +371 25409702
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: rigaheisterkamp.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240208-122.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados ofertadas.