Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Profesionales de la salud > Kosmetolog

Kosmetolog. Polonia

Oferta de trabajo de Profesionales de la salud en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Specjaliści : Specjaliści ochrony zdrowia : Inni specjaliści ochrony zdrowia : Specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Praca w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii w stylu butikowym "French Clinic" w Wodzisławiu Śląskim - planowane otwarcie 14.09.2018r.

Praca w godzinach od 9:00 do 20:00 w systemie 2 zmian.

Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- pozostałe: umiejętności interpersonalne, wyczucie estetyki.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: Ratajczak-Kubiak Elżbieta Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KUBIAK CLINIC.

Instrucciones para solicitar:

Aneta Mikos

Identificador de la vacante:1342StPr/18/1860.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.