KOORDINATOR V - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Trabajar en Savinjska (Eslovenia) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za gradbeništvo, geodezijo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNIK ZA GRADBENIŠTVO, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE IN KOORDINIRANJE DELA NA INVESTICIJSKIH PROJEKTIH OBČINE, NAČRTOVANJE, SPREMLJANJE IZVEDBE IN NADZOR INVESTICIJ, VODENJE MANJŠIH INVESTICIJSKIH PROJEKTOV, KOORDINACIJA IN POMOČ PRI VEČJIH INVESTICIJSKIH PROJEKTIH, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POPISOV NA INVESTICIJSKIH PROJEKTIH IN PRIPRAVA PROJEKTNIH NALOG, PREVERJANJE PROJEKTANTSKIH OCEN VREDNOSTI INVESTICIJSKIH PROJEKTOV, PREVERJANJE IZVEDENIH DEL NA OBJEKTIH – POKALKULACIJE, SODELOVANJE Z ODGOVORNIMI VODJI INVESTICIJ, KONTROLA SITUACIJ, POTRJENIH S STRANI ZUNANJEGA POGODBENEGA NADZORA PRED POTRDITVIJO FAKTURE, SODELOVANJE IN KOORDINACIJA REŽIJSKEGA OBRATA, ZASTOPANJE OBČINE NA MEJNIH OBRAVNAVAH IN UPRAVNIH POSTOPKIH, KI JIH VODI GEODETSKA UPRAVA RS, PO POOBLASTILU ŽUPANA, - IZVAJANJE IN REŠEVANJE DRUGIH NALOG S PODROČJA DELA SEKTORJA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prijava kandidata na razpisano prosto delovno mesto mora vsebovati: 1. Izjavo o državljanstvu Republike Slovenije, 2. Izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, 3. Opis delovnih izkušenj, iz katerega je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj. V izjavi kandidat navede datum (dan, mesec, leto) sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu. Zaželeno je, da prijava vsebuje tudi kratek življenjepis ter da kandidat v njej poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil. Celotna vsebina objave prostega delovnega mesta je dostopna na spletni strani: http://moc.celje.si

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 320 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MESTNA OBČINA CELJE.

Dirección: Trg celjskih knezov 9 , 3000 CELJE.

Contacto: PERŠE MOJCA

Email: mojca.perseReemplazar por una arrobacelje.si

Teléfono: 03 426 58 22.

Ver las 299 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.