Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas > Vodja Skladišča "platforma" - M/ž

VODJA SKLADIŠČA "PLATFORMA" - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Oferta de trabajo de encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas en Podravska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd › Uradniki/uradnice v skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd › Skladiščniki/skladiščnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SKLADIŠČA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VODI, ORGANIZIRA, KOORDINIRA IN NADZIRA DELO ZAPOSLENIH.

SODELUJE Z DRUGIMI ODDELKI, DAJE NAVODILA, KONTROLIRA IZVAJANJE LE-TEH.

NAČRTUJE PODROČJE SKLADIŠČENJA (PRIPRAVA IZHODIŠČ ZA LETNE, MESEČNE, TEDENSKE PLANE SKLADIŠČENJA, NAČRTUJE REALIZACIJO PRIHODKOV IN STROŠKOV POSLOVANJA SKLADIŠČA, PRIPRAVA UKREPOV NA OSNOVI ODSTOPANJ OD CILJEV, NAČRTUJE OBSEG IN CENOVNO POLITIKO SKLADIŠČENJA).

ISKANJE NOVIH POSLOVNIH PARTNERJEV.

SPROTNO FAKTURIRANJE IZHODNIH FAKTUR, KONTROLA IN LIKVIDACIJA VHODNIH.

IZVAJANJE NALOG S PODROČJA SKLADIŠČENJA: ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE SKLADIŠČENJA, PRAVILNI POSTOPKI SKLADIŠČENJA IN MANIPULACIJ, OBVLADOVANJE PODATKOV O SKLADIŠČNIH ENOTAH, GIBANJU ZALOG, OPTIMIZACIJA SKLADIŠČENJA.

SKRBI ZA PREPREČEVANJE POŠKODOVANJA IN ODTUJEVANJA SKLADIŠČENEGA BLAGA.

PISNO POROČA O IZBOLJŠAVAH ORGANIZACIJE DELA V SKLADIŠČU.

STRUKTURIRANO USPOSABLJA NOVO ZAPOSLENE.

REDNO OBVEŠČA VODSTVO O TEKOČI PROBLEMATIKI IN PRIPRAVA PREDLOGOV ZA INOVACIJE.

USTREZNO ARHIVIRA DOKUMENTE, VEZANE NA SKLADIŠČNI PROCES.

IZOBRAŽUJE IN USPOSABLJA SE V SKLADU S POTREBAMI DELOVNEGA PROCESA IN SPREJETEGA PLANA.

IZVAJA DELA, POTREBNA ZA NEMOTENO URESNIČEVANJE NAČRTOVANIH OBVEZNOSTI DELAVCA, PRIPRAVA ORGANIZACIJSKIH PREDPISOV, INTERNIH STANDARDOV, SKRB ZA ISO 9001, 14001, 45001.

PRIPRAVA INTERNIH STANDARDOV., PO IZTEKU POGODBE O ZAPOSLITVI ZA DOLOČEN ČAS OBSTAJA MOŽNOST DOLGOROČNEJŠE ZAPOSLITVE., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: F.A. MAIK TRANSPORT, ŠPEDICIJA, SKLADIŠČENJE D.O.O., Zgornja Voličina 75 B, 2232 VOLIČINA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PIŠEK JELKA
Contact Phone: 02 4600086
Contact Email: zaposlitevfa-maik.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF89871.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas ofertadas.