Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales del trabajo social > Koordinator Pomoči Na Domu - M/ž

KOORDINATOR POMOČI NA DOMU - M/Ž. Eslovenia

Vacante de Profesionales del trabajo social en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIALNI DELAVEC ZA DELO S STAREJŠIMI OBČANI, poskusno delo , Določen čas  oz. 31.12.2019, skrajšan delovni čas, 20, VODENJE IN KOORDINIRANJE DELA V SLUŽBI ZA IZVAJANJE POMOČI DRUŽINI NA DOMU,

IZVAJANJE VSEH DEL IN NALOG S PODROČJA PRVEGA DELA STORITVE SOCIALNE OSKRBE NA DOMU, VKLJUČNO Z UGOTAVLJANJEM UPRAVIČENOSTI, PRIPRAVO DOGOVORA O IZVAJANJU STORITVE, ORGANIZACIJO KLJUČNIH ČLANOV OKOLJA IN ZAČETNO SREČANJE,

IZVAJANJE VSEH DEL IN NALOG S PODROČJA DRUGEGA DELA STORITVE SOCIALNE OSKRBE NA DOMU, VKLJUČNO Z VODENJEM STORITVE, KOORDINACIJO IZVAJALCEV IN NJIHOVIM USMERJANJEM, SODELOVANJE Z UPRAVIČENCI PRI IZVAJANJU DOGOVORA IN PRI ZAPLETENIH ŽIVLJENJSKIH SITUACIJAH UPRAVIČENCEV TER NEPOSREDNIM IZVAJANJEM STORITEV NA DOMU UPRAVIČENCA,

SPREJEMANJE NAROČIL IN OBVESTIL O SPREMEMBAH POTREB UPORABNIKOV,

PRIPRAVA DOGOVOROV O IZVAJANJU POMOČI NA DOMU,

PRIPRAVA INDIVIDUALNIH NAČRTOV POMOČI NA DOMU,SPREMLJANJE KAKOVOSTI IZVAJANJA STORITEV,ZAGOTAVLJANJE DELOVNIH SREDSTEV,RAZPOREJANJE DELA OSKRBOVALK,

SODELOVANJE Z DRUGIMI IZVAJALCI POMOČI IN SVOJCI UPORABNIKOV,VODENJE EVIDENC O OPRAVLJENIH STORITVAH,PRIPRAVA POROČIL,PRIPRAVA PREDLOGOV LETNEGA PLANA O DELU SLUŽBE ZA IZVAJANJE POMOČI DRUŽINI NA DOMU,

SODELOVANJE V TIMU,

SKRB ZA STROKOVNO IZPOPOLNJEVANJE NA SVOJEM PODROČJU DELA,DRUGA OPRAVILA V ZVEZI Z NALOGAMI DELOVNEGA MESTA IN PO NALOGU DIREKTORJA.

, STROKOVNI IZPIT PREDPISAN ZA STROKOVNE DELAVCE NA PODROČJU SOCIALNEGA VARSTVA, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE, OSNOVNO RAČUNALNIŠKO ZNANJE IN ZAHTEVNEJŠE OBVLADOVANJE DELA S PROGRAMSKIMI ORODJI, ZNANJA S PODROČJA SVETOVANJA IN KOMUNIKACIJE S STRANKAMI, POZNAVANJE PSIHOLOGIJE IN GERONTOLOGIJE STAROSTNIKA,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: Socialnovarstveni zavod Taber, Šmartno 70 , 4207 CERKLJE NA GORENJSKEM.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ČESEN DAŠA
Contact Phone: 04 20 27 605
Contact Email: dasa.cesendomtaber.si

Identificador de la vacante:NL30358.

Ver las 416 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.