Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Oficinistas generales > Koordinator / Koordinatorica Projekta

Oferta en Croacia de Oficinistas generales

Koordinator / Koordinatorica Projekta

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 28. stavak 3. i članka 29. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (NN 86/08., 61/11., 4/18. i 112/19.) te članka 48. Statuta Općine Jagodnjak („Službeni glasnik“ broj 02/21.) načelnica Općine Jagodnjak objavljuje

JAVNI OGLAS

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u sklopu projekta „ZAŽELI IV – PREVENCIJA INSTITUCIONALIZACIJE“, Zaželi bolji život u općini Jagodnjak 4, SF.3.4.11.01.0197

Projekt – koordinator

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, najduže do 34 mjeseca.

Opis poslova: aktivnosti projekt koordinatora uključuju pomoć projektnom timu oko administracije projekta savjetima i prijedlozima, prisustvo na terenu i kontrolu rada, savjete i prijedloge radi kvalitetnije i učinkovitije provedbe projekta.

Pored rada u uredu obuhvaća i terenski rad.

Opći uvjeti: hrvatsko državljanstvo, punoljetnost

Posebni uvjeti:

  • završena srednja škola
  • vozački ispit B kategorije
  • poznavanja rada na računalu
  • dvije godine radnog iskustva na poslovima organiziranje pružanja usluga pomoć u kući

Uz prijave kandidati moraju priložiti:

  1. životopis
  2. dokaze o ispunjavanju općih i posebnih uvjeta
  3. presliku osobne iskaznice
  4. izvod iz elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu (potvrda o podacima evidentiranima u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  5. uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Prijave na Javni oglas s podacima i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta oglasa potrebno je dostaviti u zatvorenoj koverti s naznakom: „Za javni oglas - NE OTVARAJ“.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas. Urednom se smatra samo prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom pozivu.

Isprave koje se prilažu u neovjerenoj preslici potrebno je prije potpisivanja ugovora o radu predočiti u izvorniku.

O ishodu izbora kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji prijava bit će obaviješteni u zakonskom roku.

S osobama koje ispunjavaju uvjete obavit će se intervju na temelju kojeg će se sačiniti lista prioriteta.

Očekivani početak rada je svibanj 2024.

Općina Jagodnjak zadržava pravo poništenja javnog oglasa bez posebnog objašnjenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OPĆINA JAGODNJAK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Jagodnjak, B. Kidriča 100

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2489580.

Ver las 255 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.