Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Secretarios médicos > Koordinátorka Pro Zahraniční Pacienty, Odborní Administrativní Pracovníci V Oblasti Zdravotnictví

Koordinátorka pro zahraniční pacienty, Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Ofertas de trabajo en República Checa (Hlavní město Praha) de Secretarios médicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios médicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt emailem: korbasovaunica.cz

Náplň práce • administrativa spojená s léčbou a další administrativní činnosti, především objednávání pacientů, podávání informací pacientům, vedení zdravotnické dokumentace, zadávání dat do PC apod.

Požadavky • srbský a zároveň francouzský a zároveň anglický jazyk na velmi dobré úrovni, pro osobní i písemnou komunikaci s klienty • komunikativní osobnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti • pozitivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost • práce s PC, základní programy MS Office • flexibilní přístup k práci • praxe na obdobné pozici a předchozí zkušenost v cestovním ruchu a ve službách s náročnými klienty výhodou

Zaměst.výhody: Sick days, příspěvek na stravování/stravenky, příspěvek na MultiSport kartu, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky

Región: Hlavní město Praha.

Ver 432 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: UNICA Prague s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Daniela Korbášová. E-mail: unica.cz" rel="nofollow">korbasovaunica.cz. Adresa: Bucharova 2657/12, Stodůlky, 158 00  Praha 58.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 158 00; Dirección: Bucharova 2657/12, Stodůlky, 158 00 Praha 58
  • Correo electrónico: korbasovaunica.cz

Identificador de la vacante:18311400720.

Ver las 206 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios médicos ofertadas.