Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Trabajadores de servicios personales > Koordinátor/ka Zaměstnanců (pracovníci V Oblasti Osobních Služeb Jinde Neuvedení), Pracovníci V Oblasti Osobních Služeb Jinde Neuvedení

Koordinátor/ka zaměstnanců (pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení), Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Trabajar de Trabajadores de servicios personales en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Trabajadores de servicios personales no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Ostatní pracovníci v oblasti osobních služeb : Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:  Hrochův Týnec a dále především Pardubický a Královéhradecký kraj

NÁPLŇ PRÁCE: Koordinace zaměstnanců - cizinců, organizační zabezpečení nástupu, asistence u lékařských prohlídek, koordinace zaměstnanců během pracovní doby, tlumočení během pracovní doby, osobní kontrola docházky zaměstnanců, asistence zaměstnanců při řešení potřebných záležitostí, komunikace s mistry ohledně plánování směn, asistence při zajišťování ubytování, dohlížení na chod ubytovny (správce ubytovny)

POŽADAVKY: aktivní znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka (příp. slovenského jazyka); znalost maďarského, příp. dalšího jazyka výhodou, čistý trestní rejstřík; pracovitost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou

Zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené e-mailové adrese.

Región: Pardubický kraj.

Ver 171 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 14800 (CZK mensual).

Empleador: GoldStav CZ s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. Jiří Křičenský, jednatel.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:13686400756.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Trabajadores de servicios personales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.