Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Directores administradores y comerciales > Koolitusjuht

Contrato en Estonia de Directores administradores y comerciales

Koolitusjuht

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid

Descripción de la oferta de trabajo:

kogemusega koolitustegevuse koordinaator

Tööülesanded: Õppekeskuse Tallinna büroos

• koolituste juhtimine;

• koolitusprogrammide väljatöötamine, arendamine ning kvaliteetne elluviimine ja koordineerimine;

• koolituste vajaduse analüüs, teema valimine ja lektori otsimine;

• teavituse ja nõustamise koordineerimine ning korraldamine;

• kliendisuhte loomine ja hoidmine;

• jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine;

• telefonikõnedele vastamine ja kirjavahetuse haldamine;

• klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine;

• statistikaaruannete koostamine;

• büroo korrashoiu tagamine.

Omalt poolt pakume: Huvitav ja arendav töö väikeses kollektiivis.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile: kreatiivsus, analüüsivõime, vastutustunne, iseseisvus, hea ja sõbralik suhtlemisoskus, internetis surfamise hea oskus.

Kuna koolituste põhiauditooriumiks on hästi kogenud ehitajad ja projekteerijad, siis koolituse korraldajalt ootame analüütilist mõtlemist ja tehnilist taipu

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Äri-Info OÜ (http://www.ariinfo.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kontoris on põhiline suhtluskeel vene keel.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55529668
  • Correo electrónico: anna.oleksariinfo.ee

Identificador de la vacante:1420991.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.