Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales > Koolisöökla Peakokk

Koolisöökla peakokk. Estonia

Vacantes de Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Koolisöökla töö juhtimine (sööklas on kokku 5 inimest, sh laohoidja, kokk, köögitöölised, koristaja), õpilastele koolilõuna valmistamine (koos teise kokaga), dokumentatsiooni täitmine, menüüde koostamine programmis ANC, toidu kalkulatsioonide koostamine jms.

Omalt poolt pakume: Stabiilset tööd, vabam aeg 4 koolivaheajal oktoobris, detsembris-jaanuaris, veebruari ja aprillis (lisaks ka viies pikk koolivaheaeg suvel). Kooli õppetöö kestab 175 tööpäeva aastas (35 õppenädalat)

Muud nõuded: Erialane ettevalmistus. Ausus, täpsus ja kohusetundlikkus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Kohtla-Järve Järve Kool (http://www.jarve.edu.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimine CV alusel, võetakse ühendust nendega, kes osutusid valituks.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • avaldus

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: majandusjuhtjarve.edu.ee

Identificador de la vacante:1439750.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines ofertadas.