Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Representantes comerciales > Konzultanti Pro Kominické Služby , Obchodní Zástupci

KONZULTANTI PRO KOMINICKÉ SLUŽBY , Obchodní zástupci

Oferta de empleo en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

A16  z:22/10/2019

CUP Kominictví je součástí našeho holdingu TG COMMUNITY a zabývá se kominickými

službami, které poskytujeme domácnostem i firmám. V současnosti poskytujeme služby cca 20ti

tisícům klientů.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se bude aktivně podílet na rozrůstání klientské

základny naší společnosti.

Co vás čeká:

- můžete se těšit na kolektiv přátelských lidí, se kterými budete každý den řešit nové obchodní

případy

- jelikož kominické služby upravuje přímo vyhláška, obchodních klientů kolem vás je

nespočet.

Požadujeme

- komunikativní povahu, která bude mít zájem pomoc zákazníkům, aby měli zajištěné profesionální kominické služby.

- časovou flexibilitu.

- ochotu učit se novým věcem.

- spolehlivost.

Nabízíme

- motivační finanční ohodnocení 25 000 Kč – 45 000 Kč

- firemní automobil.

- školení na náklady firmy.

- možnost seberealizace.

- přátelský kolektiv.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi pozveme na osobní

setkání. Těším se na Vás.

Kontakt e-mailem karieratgc.cz

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 45000 máximo (CZK mensual).

Empleador: TG Community Holding a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Sabina Staňková. E-mail: tgc.cz" rel="nofollow">karieratgc.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: karieratgc.cz

Identificador de la vacante:17157520730.

Ver las 1,818 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.